Värske ilmega koduleht ja e-pood

Käesolev 2020. aasta on pakkunud kõigile omajagu väljakutseid, nii ka meile. Märtsis kehtestatud eriolukord koos kõigi oma piirangutega tekitas tunde, et kui ettevõttel ei ole oma veebipoodi, siis saab niigi prognoosimatu tulevik olema sünge.
Meie ettvõttel on juba aastaid koduleht Voogi platvormil. Voog pakub võimalust ka kesisemate teadmistega arvutikasutajal lihtsa vaevaga e-pood luua. Saime meiegi sellega hakkama. Mõni klõps ja valmis ta oligi - täiesti toimiv e-pood. Tellimused tulid sisse ja kaup läks välja.
Siiski, juba enne kriisi tundus mulle, et meie ettevõtte koduleht vajab värskendust. Professionaalset puudutust. Küsisin selleks mitmelt poolt pakkumisi ja uurisin erinevaid võimalusi. Ühtlasi jäi mulle silma Luminor panga kuulutus, kus pakuti ettevõtetele võimalust osaleda konkursil, et edendada oma e-äri. Ja oh seda imet - Luxveg osutus üheks kolmest ettevõttest, kes välja valiti ning kellele Luminor koos oma partneritega appi tuli.
Soovin tänada Kristjanit ja Keilyt Luminorist, Erkkit loovbüroost Sviiter, Siimu ja Kerstit veebilehtede loomise platvormist Voog , Siirit ja Kaisat eäri täislahendusi pakkuvast Lumav Commercest , Kaarelit kommunikatsiooniagentuurist Miltton ja  fotograaf Lauri Laant. Videot protsessist saate näha allpool. Meie oleme uuenenud kodulehega väga rahul. Nagu öeldakse siit saab nüüd edasi ainult paremaks minna. Epoe valik on laiem kui varem ning jõudumööda lisame tooteid veelgi. Kutsume kõiki lahkesti meie kasvatatut läbi e-poe tellima ja proovima.
Eelmine
"Ehtne Talutoit" kaubamärk
Järgmine
Mikroürtide kasvataja panustab kirglikele kodukokkadele

Vastused puuduvad

Email again: