EHEDUS
 Soovime oma klientidele pakkuda puhtaid maitseelamusi. Kõik meie ettevõtte tooted on kasvatatud substraadil meie kasvuhoonetes ja avamaal. Anname endast parima, et meie toodang oleks alati kvaliteetne ja värske. Me koristame oma saagi alles pärast tellimuse saamist ning paljudel juhtudel saadame ka samal päeval selle teile teele. Erinevalt hüdrokultuurina kasvatatud toodetest on meie võrsetel parem säilivus, kuna on kasvatatud mullas. Nad on maitsvad, mitmekülgsed, erilised! Neid saab kasutada garneeringuna või eraldi salatitena.
 Mikroköögivili ehk võrse on köögiviljataime esimene puhtaim kasvujärk, mis on söödav. See ei ole taimekaitsevahenditega saastatud ega kunstlike väetistega üleväetatud. Mikroköögivili on lihtne kombinatsioon puhtast veest, valgusest ja imeliselt vabanenud seemne potentsiaalist. Mikrotaimede kohta kehtib hästi fraas - "Vähem on rohkem!" Hea kokk võib luua tänu mikrotaimede dekoratiivsetele lehtedele, struktuurile ja värvusele tõeliselt atraktiivse maitsega roa. 

SORTIMENT
Pakume Baltimaade kõige laiemat sortimenti võrseid, söödavaid õisi ja beebiköögivilju. Kasvatame võrseid ja õisi aastaringselt. Olenevalt hooajast on sortiment varieeruv.